Про сучасну хореографію

У Зразковій студії сучасного естрадно-спортивного танцю «Атлантида» викладають одні з найпопулярніших напрямків сучасної хореографії. В основі уроків класичний станок, технічний тренаж (в залежності від стилю), розтяжка, загальна фізична підготовка, акробатика. Групи поділені за віком і підготовці. У студії займаються вихованці як з нульовим рівнем підготовки з 3 років, так і професійні склади до 17.

Познайомимося з основними напрямками студії:

  • Street dance (hip-hop, juzz-funk, juzz-pop, vogue, house)

Цей напрямок сучасної хореографії вуличних стилів. Кожен з напрямків характеризується своєю характерною технікою і манерою виконання.

  • Сучасна хореографія (contemporary dance, modern, broadway-juzz, folk dance).

Ці стилі засновані на класичній хореографії, балетному станку, але в сучасному світі танців отримали нове життя і характерні великою кількістю різних технік роботи з тілом.

  • Естрадний танець.

Це стиль танцю, який передбачає собою певний образ і сюжетну лінію. Особливо його люблять наші малюки, адже так набагато легше і веселіше запам’ятовувати матеріал для виходу на сцену.

Життя колективу і її вихованців дуже насичене та різноманітне.

Студія успішно бере участь в фестивалях, турнірах, конкурсах, оглядах і різних телевізійних проєктах в Україні та за її межами: Франція, Італія, Словаччина, Польща, Німеччина, Австрія, Хорватія …

Щороку проводяться відкриті уроки та Звітні концерти, на яких наші батьки можуть спостерігати за досягненнями, розвитком і результатами своєї дитини.

Колектив традиційно відзначає календарні свята, виїжджає на канікули: взимку в гори, а літо проводить на морі.

Завдання колективу не тільки навчити дітей танцювати, а й прищепити їм любов до здорового способу життя, танцю, розкрити і додати впевненості в собі та своїх силах. Наша команда складається з професійних тренерів та хореографів, які мають профільну освіту. Для досягнення хороших результатів використовуються різні методики проведення занять: від ігрових форм, в групах дошкільного віку, до проведення батлів, джемів і творчих завдань, в групах шкільного віку. Регулярно проводяться майстер-класи за участю провідних хореографів країни. Постійна гастрольна діяльність колективу робить процес навчання легким і цікавим.

Приєднуйтесь до нас і ми навчимо Вас танцювати!