Про нас

Atlantida Sport Dance School була створена в 1995 році.

Сьогодні Atlantida Sport Dance School – це велика дружня сім’я, налічує 14 філій і представлена в Солом’янському, Святошинському, Шевченківському та Подільському районах Києва. У студії навчається понад 800 вихованців.

працює в 2х основних напрямках:

ЗРАЗКОВА СТУДІЯ СУЧАСНОГО СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

У Зразкової студії сучасного естрадно-спортивного танцю «Атлантида» викладається:

  • hip-hop dance (hip-hop, jazz-funk, jazz-pop, dancehall, vogue, house),
  • сучасна хореографія (contemporary dance, modern, jazz, broadway jazz, folk dance),
  • класичний танець (станок, екзерсис, тренаж),
  • естрадний танець (baby-dance, cheerleading).

У студії працюють такі групи:

  • основні склади,
  • групи посиленої підготовки,
  • групи для початківців.

В кінці серпня проводиться щорічний набір дітей в групи від 3 до 17 років.

Студія успішно приймає участь в фестивалях, турнірах, конкурсах, оглядах і різних телевізійних проєктах в Україні та за її межами.

ШКОЛА ЧЕРЛІДЕНГУ ПРИ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ (ДЮСШ)

Школа черліденгу «Атлантида» готує спортсменів індивідуально і команди різної вікової категорії для участі в змаганнях, кубках, турнірах в Україні та за кордоном. Зарахування в групи дітей віком від 3-х років проводиться за попереднім переглядом.

На сьогоднішній день команди «Атлантиди» є срібними та бронзовими чемпіонами України з Чер-Данс-Фристайлу та Чер-Данс-Хіп-Хопу.

Спортсмени успішно виконують спортивні розряди, включаючи Майстрів Спорту з черліденгу. Наша школа є офіційним членом Всеукраїнської федерації Черліденгу груп підтримки спортивних команд, яка в свою чергу є Національною збірною та формує команди на Чемпіонати Європи, Світу та Олімпійські ігри.

Діти в групах діляться за віком та рівнем підготовки:
Sport BABY 3-4 роки початківці,
Sport MINI 5-6 років початківці+,
Sport MINI Pro 6-9 років просунуті,
Sport PRO 9-12 років, 12-14 років, 14+,
Pro-гімнасти беруть участь в змаганнях від 6 років.

Життя колективу і її вихованців дуже насичене та різноманітне.

Щорічно проводяться відкриті уроки та звітні концерти, на яких батьки можуть спостерігати за досягненнями, розвитком і результатами своєї дитини.

Колектив традиційно відзначає календарні свята, виїжджає на канікули: взимку в гори, а літо проводить на морі.

Наша команда складається з професійних сертифікованих тренерів з черліденгу, акробатики та хореографів, які мають профільну освіту, володіють всіма напрямами і тенденціями сучасного світу хореографії. Всі наші педагоги регулярно проходять підвищення кваліфікації та переатестації.

Завдання колективу не тільки навчити дітей танцювати, а й привити їм любов до здорового способу життя, танцю і додати впевненості в собі та своїх силах.

Для досягнення хороших результатів використовуються різні методики проведення занять: від ігрових форм, в групах дошкільного віку, до проведення батлів, джемів і творчих завдань, в групах шкільного віку. Регулярно проводяться фото-і відеозйомки, а також майстеркласи з участю провідних хореографів країни.